سفارش ترجمه از طریق ربات تلگرام
ترجمه تخصصی
ترجمه متون انگلیسی

درباره ما

خدمات ترجمه پارس فعالیت خود را نخستین بار در سال 1386 آغاز نمود. هدف از راه‌اندازی این وب سایت ارائه راهکارهای ترجمه در بستر فضای الکترونیک و با بهره‌گیری از آخرین شیوه‌ها جهت تسهیل در این زمینه بوده است.

در این راستا با بهره‌ گیری از فناوریهای روز دنیا جهت مدیریت پروژه‌های ترجمه و ابزارهای ترجمه به کمک رایانه همچون SDL Trados Studio ، WordFast و نرم افزارهای پیشرفته جهت استخراج و ویرایش متون در انواع فرمت‌های رایانه ای، همواره می‌کوشیم تا خود را همگام با استانداردهای جهانی در زمینه خدمات ترجمه نگاه داریم.

ارتباط پیوسته با مراکز بزرگ علمی دنیا در زمینه ترجمه و عضویت در انجمن‌های تخصصی مترجمان و شرکت در سمینارهای تخصصی و وبینارهای آموزشی ترجمه موجب می‌شود تا همواره دانش تخصصی خود را به روز نماییم و این دانش را به همکاران مجموعه نیز انتقال دهیم.

همچنین رقابت در بازار بین المللی ترجمه ما را بر آن داشته است تا همواره از شاهراه کیفیت به موفقیت دست یابیم. ما اصول و قواعد سختی را برای کنترل کیفیت ترجمه رعایت می‌کنیم که در نهایت رضایت مشتریان را به ارمغان آورده است.

و در نهایت با تشویق مترجمان موفق و فعال، می‌کوشیم تا آنها را در حرکتی مثبت و رو به جلو همواره یاری کنیم. چرا که موفقیت ما و رضایت مشتریان ما، مرهون تلاشهایی است که مترجمان پرتلاش ما بر خود هموار می‌کنند.

بازبینی مجدد

ترجمه فوری

ترجمه زبان های مختلف

استفاده از مترجم تخصصی

ترجمه حرفه ای

تعرفه ارزان

رضایت مشتری

ضمانت ترجمه شما