یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶

ترجمه متون پزشکی

ترجمه ی علوم زیستی

 

کاملاً بدیهی است که درمان پزشکی در سراسر جهان ضروری است.  زندگی و حیات بسیاری افراد به مهارت های شما در برقراری ارتباط بستگی دارد.  هرگونه تناقض یا آسیب جدی می‌تواند منجر به دعوی قضایی شده و زندگی افراد را در معرض خطر قرار دهد.  به همین دلیل است که ما از مترجمینی بهره می‌گیریم که پیشینه ترجمه‏ی پزشکی دارند و بدین ترتیب از کیفیت ترجمه آنها اطمینان حاصل می‌کنیم. تبعیت از قوانین و مقررات یک ضرورت است که شامل قوانین محلی با توجه به درخواستهای مشتریان نیز می‌شود.


 

تجهیزات پزشکی

 

ما بیش از ده سال تجربه ی کار با تجهیزات پزشکی شامل صدها پروژه در زمینه دستگاههای مختلف همچون دستگاه کنترل فشارخون، دماسنج دیجیتال و نبولایزرهای درون قلبی، دو قطبی، لید آغشته به استروئید، لید ضربان پاکسازی فعال، آنالیزور ضربان، اکتیواتور اکسترنال بیمار، ضربان ساز، دستگاه هماهنگ سازی پاکسازی استروییدی، لید های درون بطن چپی، لید ضربان اندوکاردیال پاکسازی، دستگاه هماهنگ سازی قلبی، سیستم خونگیری و غیره را در پرونده کاری خود داریم. 

 

محصولات دارویی

 

ما همچنین در محلی‌سازی بسته‌بندی و برچسب داروها که حاوی اطلاعات دارویی بسیار دقیق، دستورالعمل‌ها و نحوه مصرف دارو هستند، تجربه داریم.  ما متون مربوط به بازاریابی محصولات دارویی را نیز با استفاده از واژگان تخصصی این حرفه ترجمه نموده و حتی فعالیت خود را تا ترجمه و تهیه محتوای اینترنتی و آموزش الکترونیک در حوزه پزشکی گسترش داده‌ایم.
ما در پیشینه ی خود ترجمه مجوز پزشکی را داریم که توسط دولت تأیید شده و حقوق پزشکی اعطا می‌کند، همچنین مقالات پژوهشی پزشکی که مستلزم دقت ویژه و پروتکل های مطالعاتی پزشکی می‌باشد.

همچنین در زمینه‌ی توافقتامه‏های اعطای لایسنس، قراردادها، خلاصه فناوری، مقالات پژوهشی، گزارش‏های تحقیقی، تاییدیه، فرم رضایتنامه، پرسشنامه، شرح حال بیمار، گزارش رخداد مغایر، گزارشهای مطالعات بالینی، خلاصه ویژگیهای محصول، و برگه اطلاعات بیمار فعالیت داشته‌ایم.

 

حوزه های پزشکی

 

ما به مدت بیش از 10 سال است که با محلی‌سازی حوزه‌های مختلف پزشکی ؛ و ترجمه گزارش های پزشکی قلبی عروقی، کتابچه‌های مربوط به بیماریهای عفونی و هپاتیت نوع ب، سنجش هپاتولوژی بیمار، محصولات سفیدکننده دندان، پژوهشهای بالینی در زمینه سندرم خشکی چشم و مطالعات سیستم عصبی رابطه  بیمار و پزشک را تسهیل می‌کنیم.