وبلاگ ترانس پارس

اخبار ، اطلاعیه ها و آموزش

لذت ترجمه با دستگاه مترجم ساخت شیائومی

مترجم Konjac AI دارای یک بدنه آلومینیومی جمع و جور است که با استفاده از روند سندبلاست، شبیه به آنچه که در Apple MacBook Pro استفاده شده، پوشیده شده است. این دستگاه دارای ابعادی مشابه یک MP3 پلیر بوده، دارای طراحی محکم و صاف با گوشه‌های گرد است. سبک وزن بودن و اندازه کوچک، حمل آن را راحت کرده است. برای عملکرد، چهار دکمه فیزیکی در جلو دارد؛ دو دکمه برای کنترل صدا، یک دکمه برای ترجمه و دکمه دیگری برای گوش دادن به حرف‌های شما. این دستگاه همچنین دارای یک بلندگو، یک میکروفون و یک پورت USB Type-C برای شارژ کردن می‌باشد. در نهایت، یک نشانگر LED برای نشان دادن وضعیت کار و باتری باقی مانده وجود دارد.

از لحاظ عملکرد، مترجم AI شیائومی از ترجمه همزمان ۱۴ زبان و ادغام تا ۹۹% عملکرد سیستم صدای Xiao AI پشتیبانی می‌کند. همچنین موتور ترجمه‌ی AI مایکروسافت نیز در این دستگاه ادغام شده است. متاسفانه نمی‌دانیم به غیر از زبان انگلیسی و چینی، چه زبان‌های دیگری پشتیبانی می‌شوند.

به علاوه، این دستگاه دارای بیش از ۴۷ مهارت مانند پخش موسیقی، بررسی آب و هوا، گوش دادن به رادیو، خواندن اخبار و چندین سرویس کمکی دیگر است. همچنین می‌تواند به کاربر در یادگیری زبان‌های خارجی کمک کند. این دستگاه با یک باتری ۹۰۰mAH همراه است.

بدیهی است که این محصول می‌تواند برای گردشگران و افرادی که در مکان‌هایی با زبانی خارجی هستند، مفید باشد.

 

منبع: فروشگاه شیائومی


ارسال نظر :

نظرات کاربران: