سفارش ترجمه از طریق ربات تلگرام

خدمات ترجمه

ترجمه متون دانشگاهی

ترجمه متون دانشگاهی

ترجمه مقاله های پزشکی

ترجمه متون پزشکی

ترجمه نامه های اداری

ترجمه نامه های اداری


ترجمه نرم افزار

ترجمه نرم افزار

ترجمه انواع فیلم

ترجمه فیلم

ترجمه وب سایت های تخصصی

ترجمه وب سایت

ترجمه انواع متون با بهترین کیفیت و هزینه ارزان

ترجمه متون و مقاله دانشگاهی با هزینه ارزان

ترجمه متون دانشگاهی

ترجمه مقاله های دانشگاهی با کیفیت و زمان کم توسط تیم ترجمه ترانس پارس

  • رشته های مختلف
  • مقطع های مختلف
  • ترجمه انواع زبان ها مقاله

محاسبه هزینه و سفارش ترجمه


ترجمه متون پزشکی

ترجمه ی علوم زیستی

کاملاً بدیهی است که درمان پزشکی در سراسر جهان ضروری است. زندگی و حیات بسیاری افراد به مهارت های شما در برقراری ارتباط بستگی دارد. هرگونه تناقض یا آسیب جدی می‌تواند منجر به دعوی قضایی شده و زندگی افراد را در معرض خطر قرار دهد. به همین دلیل است که ما از مترجمینی بهره می‌گیریم که پیشینه ترجمه‏ی پزشکی دارند و بدین ترتیب از کیفیت ترجمه آنها اطمینان حاصل می‌کنیم. تبعیت از قوانین و مقررات یک ضرورت است که شامل قوانین محلی با توجه به درخواستهای مشتریان نیز می‌شود.

تجهیزات پزشکی

ما بیش از ده سال تجربه ی کار با تجهیزات پزشکی شامل صدها پروژه در زمینه دستگاههای مختلف همچون دستگاه کنترل فشارخون، دماسنج دیجیتال و نبولایزرهای درون قلبی، دو قطبی، لید آغشته به استروئید، لید ضربان پاکسازی فعال، آنالیزور ضربان، اکتیواتور اکسترنال بیمار، ضربان ساز، دستگاه هماهنگ سازی پاکسازی استروییدی، لید های درون بطن چپی، لید ضربان اندوکاردیال پاکسازی، دستگاه هماهنگ سازی قلبی، سیستم خونگیری و غیره را در پرونده کاری خود داریم.

محصولات دارویی

ما همچنین در محلی‌سازی بسته‌بندی و برچسب داروها که حاوی اطلاعات دارویی بسیار دقیق، دستورالعمل‌ها و نحوه مصرف دارو هستند، تجربه داریم. ما متون مربوط به بازاریابی محصولات دارویی را نیز با استفاده از واژگان تخصصی این حرفه ترجمه نموده و حتی فعالیت خود را تا ترجمه و تهیه محتوای اینترنتی و آموزش الکترونیک در حوزه پزشکی گسترش داده‌ایم. ما در پیشینه ی خود ترجمه مجوز پزشکی را داریم که توسط دولت تأیید شده و حقوق پزشکی اعطا می‌کند، همچنین مقالات پژوهشی پزشکی که مستلزم دقت ویژه و پروتکل های مطالعاتی پزشکی می‌باشد. همچنین در زمینه‌ی توافقتامه‏های اعطای لایسنس، قراردادها، خلاصه فناوری، مقالات پژوهشی، گزارش‏های تحقیقی، تاییدیه، فرم رضایتنامه، پرسشنامه، شرح حال بیمار، گزارش رخداد مغایر، گزارشهای مطالعات بالینی، خلاصه ویژگیهای محصول، و برگه اطلاعات بیمار فعالیت داشته‌ایم.

حوزه های پزشکی

ما به مدت بیش از 10 سال است که با محلی‌سازی حوزه‌های مختلف پزشکی ؛ و ترجمه گزارش های پزشکی قلبی عروقی، کتابچه‌های مربوط به بیماریهای عفونی و هپاتیت نوع ب، سنجش هپاتولوژی بیمار، محصولات سفیدکننده دندان، پژوهشهای بالینی در زمینه سندرم خشکی چشم و مطالعات سیستم عصبی رابطه بیمار و پزشک را تسهیل می‌کنیم.

محاسبه هزینه و سفارش ترجمه

ترجمه مقاله های پزشکی

ترجمه مقاله های و نرم افزار های حسابداری و مالی

ترجمه نرم‌افزارها و وبسایت‌های مالی

از آنجا که سکوهای معاملاتی رابط میان معامله‌گران و بازار هستند ترجمه چنین نرم افزارهایی چه نسخه رومیزی آنها و چه نسخه تلفن همراه، مسئولیت بسیار سنگینی است.

ترجمه نرم افزارهای معامله‌گری

برای رسیدن به یک ترجمه فنی تمام و کامل، باید سبک و خلاقیت را حفظ نمود. اگر ترجمه خود را به خدمات ترجمه مالی پرشین فریلنسر می‌سپارید، اطمینان داشته باشید که از واژگان فنی و تخصصی در حوزه امور مالی در تمامی زبانها استفاده خواهد شد: ما به خوبی می‌دانیم که چه سود و منافع بسیاری به این استفاده صحیح از واژگان بستگی دارد. تیمهای ترجمه ما نه تنها متخصصانی حاذق در حوزه زبان هستند: بلکه بسیاری از آنها فعالین صنعت مالی و بانکداری، متخصصین بازار، و کاربران سکوهای معاملاتی هستند.

  • اصطلاحات و واژگان 100 درصد دقیق در تمامی زبانها
  • فعالین صنعت مالی و بانکداری در خدمت شما
  • پشتیبانی در زمینه فناوری اطلاعات
  • رسیدگی به سفارشات در کمترین زمان ممکن

محاسبه هزینه و سفارش ترجمه


ترجمه انواع کتاب

ترجمه کتاب ها از زبان فارسی به دیگر زبان های و بالعکس

  • ترجمه کتاب های روانشانسی
  • ترجمه کتاب های علمی
  • ترجمه مقاله های بین المللی

محاسبه هزینه و سفارش ترجمه

ترجمه کتاب